wabW Neoclassica Ballet Center poza kursami dyplomowymi dla/na tancerzy neoklasycznych i współczesnych, które są głównie kierowane do młodzieży i dorosłych jest realizowany program profesjonalnej edukacji baletowej dla dzieci i młodzieży  - Warsaw Ballet Academy.

Jest to autorski program edukacji tanecznej Natalii Marii Wojciechowskiej, który ruszył w roku 2017 dla osób, które chcą osiągnąć w poziom zawodowy* w tańcu klasycznym i poza znakomitą edukacją ogólnotaneczną zdobyć wiedzę na temat anatomii, fizjologii i psychologii tańca i sportu oraz otrzymać dyplom Warsaw Ballet Academy (rozpoczęły się działania by Warsaw Ballet Academy została przekształcona w Niepubliczną Szkołę Baletową)  i chcą swoje życie związać z tańcem jako zawodowi tancerze lub/i pedagodzy/ choreografowie.

Wiedza zdobyta w Akademii pozwoli naszym absowlentom na inne patrzenie na cały świat dookoła nich - świadomy i bez strachu. Naszym założeniem bowiem jest by każdy z naszych tancerzy był jednocześnie wszechstronnie utalentowanym człowiekiem, który głębiej postrzega rzeczywistość i potrafi ją kreować bez strachu przed porażką. 

Szczegółowe informacje na temat możliwości rozpoczęcia nauki, stopni oraz opłat zanjdują się na stronie www.warsawballet.pl w zakładce AKADEMIA.