studiohustawka blackStudio Huśtawka to miejsce, w którym możecie i zrobić profesjonalną sesję zdjęciową i zorganizować warsztaty, szkolenia, ale też możecie zrobić nietypową imprezę urodzinową jeśli tylko takie jest Wasze życzenie. Studio posiada dużo profesjonalnego sprzętu i jest bardzo wysokie, co się przydaje podczas sesji tanecznych. Można się w nim nawet podweiścić na linach lub kołach i zawsze też jest ktoś gotowy do pomocy nawet w ustawianiu świateł.
Nasi kursanci mają na wynajem studia zniżkę w postaci 10% po okazaniu ważnego karnetu. 

logo muuvMUUV to firma zajmująca się produkcją najwyższej jakośći odzieży sportowej z klasą! Jeśli lubiecie dobra jakość i cenicie prostote i rogdę to koniecznością jest poznanie produktów MUUV.
Nasi kursanci po przesłaniu skanu ważnego karnetu otrzymują 10% zniżki

escape room bank logoEscape Room BANK, dla tych którzy lubią przygodę. W tym escpae roomie możecie się i zgubić i byc porwanymi i znaleźć się w pokoju zagadek i na pewno nie możecie się nudzić. To miejsce zaskakuje pozytywnie i stanowi świetna propozycję dla nielubiących nudy.
Nasi kursanci za okazaniem wąznego karnetu mają 30 zł rabatu od ceny regularnej

firm 210424 ff74ec bigRebel Scream jest firma zajmującą się prdukcją i dostarczaniem muzyki do szkół tańca, klubów itp. To dzięki Rebel Scream słuchacie w naszym Centrum fajnej muzyki, w pełni legalnie.

world escape logoWorld Escape to tajemniczy i pełny fajnego uroku escpae room w Warszawie. jeśli lubiecie dobrą zabawę, jeśli chcecie coś zrobić fajnego zamiast siedzieć w domu - wybierzcie sie tam koniecznie. Jedno z najfajniejszych miejsc na mapie rozrywkowej stolicy.
Nasi kursanci za okazaniem ważnego karnetu otrzymują 10% zniżki

new world 22New World 22 to niesamowity warszawski escape room. Jest to świetne miejsce na spędzenie wolnego czasu oraz zorganizowanie nietypowej imprezy. 
Nasi kursanci otrzymują za okazaniem ważnego karnetu 10% zniżki na wszystkie usługi

logoTo Coś - wyjątkowego dla każdego oferuje usługi kosmetyczne i fryzjerskie dla dzieci i dorosłych, a nasi kursanci za okazaniem ważnego karnetu otrzymują 10% zniżki na wszystkie usługi fryzjersko-kosmetyczne

imagesChcecie spróbować czym jest pole fitness (fitnessowy taniec na rurze) lub już wiecie i chcecie kontynuowac naukę pod okiem najlepszych instruktorów? Zapraszamy do Spin Project
Nasi kursanci za okazaniem ważnego karnetu otrzymują 10% zniżki

 

a967d5912f6254b6f15b22d7641767f6.jpgJeśli chcecie rozkoszować się kuchnią indonezyjską lub spróbować takich orientalnych wyśmienitości to Bali Cafe & Dim Sum House jest do tego najbardziej dopowiednim miejscem.
Nasi kursanci po okazaniu ważnego karnetu otzrymują na miejscu 10% zniżki

logo bali spaBali Spa to mini raj w samym sercu stolicy. Raz zakosztujecie masaży i atmosfery, która tam panuje, a już zawsze będziecie chcieli tam wracać. Nasi kursanci za okazaniem ważnego karnetu otrzymują na rajskie usługi aż 10% zniżki.

WARSAW BALLET LOGOWarsaw Ballet jest zespołem baletowym utworzonym po patronatem naszego Centrum. Tancerze Warsaw Ballet prowadzą część zajęć w naszym Centrum jak również uczestniczą w niektórych zajęciach.
Nasi kursanci kupując bilety w naszym Centrum na spektakle Warsaw Ballet zawsze otrzymują rabat w postaci 10 zł od ceny regularnej.

sklepbaletowySklep Baletowy na ul.Moliera 8 w Warszawie oferuje szeroki asortyment rzeczy do tańca oraz gimnastyki. Można w nim znaleźć: baletki, pointy, ocieplacze, kostiumy, spódniczki, akcesoria do włosów i wiele innych potrzebnych rzeczu. Kursanci naszego Centrum za okazaniem identyfikatora lub karnetu otrzymują w sklepie 6% stałej zniżki, a czasem (spejcalne okazje) nawet 10%.

Syrena logoTeatr Syrena istnieje od 1945 roku, a od 1948 jego siedziba jest w Warszawie. Od wielu lat edukuje, bawi, wzrusza i dostarcza rozrywki dzieciom, młodzieży oraz dorosłym. Od 2014 r. nasze Centrum współpracuje z Teatrem Syrena, w którym obecnie CBN ma swoją siedzibę. Poznaj historię Teatru Syrena - TUTAJ
N
asi kursanci otrzymują często informację o specjalnych promocjach na bilety do kupienia w kasie Teatru na specjalne hasło.

logo www poziomW Wydawnictwie Blue Bird tworzy się książki, których treść ubrana jest w piękną formę. Blue Bird Wychodzi z założenia, że twórczość ich autorów zasługuje na szlachetną oprawę. Starannie wybierają tematy swoich książek i pragnną, aby stworzyły one serie wydawnicze.
A nasi kursanci na specjalne hasło (hasło można uzyskać pisząc do nas na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , które wpisuje się podczas wypełniania formularza otrzymają aż 25% zniżki na zakupy w SKLEPIE on-line Wydawnictwa Blue Bird