Dla kogo jest przeznaczona?13522614 10154879703599688 1153492937 n

 

Zerówka jest przeznaczona dla osób rozpoczynających naukę baletu, które są w wieku 5-8, a chcą w przyszłości mieć wspaniały start do profesjonalnej nauki tańca. 

 

Ile trwa zerówka ?

 

Dowolnie, ale nie mniej niż 10 msc, czyli rok szkolny

 

Jakie zajęcia?

 

PRE BALLET - rytmika, stretching, balet - na tych zajęciach uczymy podstaw umuzyklanienia, tego jak rytm przeływa przez ciało, czym są podstawowe pozycje i ćwiczenia baletowe i jak je wykonywać oraz jak prawidłowo ćwiczyć by osiągnąć zamierzony efekt

BALET - uczymy podstaw i szlufujemy technikę, co prowadzi do rozwoju świadomości ciała oraz niebędnej w dalszym rozwoju tanecznym koordynacji ruchowej. Balet dla dzieci nie tylko rozpoczyna naukę świadomości ciała, ale też jest świetnym nauczycielem dyscypliny, systematyczności, regularności oraz sumienności.

POINTE TECHNIQUE - pointy są tym elementem, który zdecydowanie odróżnia balet klasyczny od każdej innej techniki tańca. Opanowanie prawidłowego stania w pointach oraz umiejętność płynnego poruszania się w pointach są niezbędne i często definiują poziom danej tancerki. Ważnym jest by nauka pracy w pointach nie ropzoczęła się ani zbyt wcześnie (przez wzgląd na kształtowanie się kości) ani zbyt późno (ważne po to by stopa uzyskała odpowiednie wygięcie).

AKROBATYKA - obecnie w tańcu poza tańcem klasycznym nie ma układów bez jakichs elementów akrobatyki i aby się nie bać w przyszłości trezba nauke lementów akrobatycznych zajęc jak najwczesniej

 

Plan zajęć*

 

Czwartki - 15.00 - PRE BALLET (od 5 roku życia)

Piątki - 16.00 - AKROBATYKA (od 6 roku życia)

Piątki - 18.45 - PRO ARCH + POINTE TECHNIQUE (od 7 roku życia)

Soboty - 11.00 - BALET (od 8 roku życia)

 

Kontynuacja nauki

 

Dla dzieci chcących kontynuować naukę mamy dwie opcje:

 

- Warszawską Akademię Baletową - www.warsawballet.pl - posiada wieloletni program nauczania dla zdecydowanych na profesjonalna kariere baletową

- wybór dowolnych zajęć z naszego grafiku

 

Dodatkowe atrakcje i wydarzenia

 

- możliwośc udziału w innych zajęciach niż wymienione

- udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych - dwa razy do roku

 

Mieięczna opłata*

 

100 zł - dla 5 latków

150 zł - dla 6 latków

200 zł - dla 7 latków

250 zł - dla 8 latków

 

*Oferta jest oferta specjalną dla osób mogących chodzić na te konkretne/ wsyzstkie zajęcia w ramach naszej zerówki baletowej.
Jeśli dziecko nie może chodzić na jakiekolwiek zajęcia to zapraszamy to zakupu zwykłego karnetu na wybrane zajęcia.

Rekrutacja

 

Można dołączyć w każdym momencie - wystarczy się z nami skontaktować: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.