bartekZapraszamy na 8 tygodniowy Kurs

TANIEC WSPÓŁCZESNY - OD PODSTAW

z Bartkiem Woszczyńskim

środy 19.30

start 8 maja
koniec 26 czerwca

_________________
DLA KOGO
_________________

Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich chętnych w wieku 11+ (nie ma górnej granicy wiekowej), którzy:
- wcześniej nie brali udział w jakichkolwiek zajęciach tańca współczesnego,
- brali udział, ale nie za długo i chcą nauczyć sie więcej
- brali i chcą doszlifować technikę od podsatw

__________________
OPIS
__________________

Od podstaw nauczycie się czym jest i "z czym jeść" taniec współczesny. Poznacie czy są:

- Miękkie kocie ruchy
- Dynamka i flow
- Floor work
- izolacje
- Ekspresja i wyrazistość ruchów

Nauczycie się:

- kręcenia piruetów, skoków i wślizgów
- Odkrywania nowych przestrzeni w ciele i ich wykorzystywanie
- wykorzystywania przestrzeni wokół siebie
- tworzenia impulsów i źródeł ruchu płynących z różnych części ciała

to wszystko i jeszcze więcej, co zawiera się w Tańcu Współczesnym, a czego nie da wyrazić się słowami

____________________
O BARTKU
____________________

Tancerz i choreograf, absolwent londyńskiej wyższej uczelni The Rambert School of Ballet and Contemporary Dance.

Bartek zaczął tańczyć w Formacji Tańca Nowoczesnego ‚LUZ’, a następnie wstąpił do Alternatywnego Teatru Tańca ‚LUZ’ w swoim rodzinnym mieście - Siedlcach. Tańcząc oraz tworząc choreografię, występował z ATT ‚LUZ’ w wielu miastach Polski oraz krajach, tj. Francja, Japonia oraz USA. Brał udział w wielu projektach zarówno z dziedziny tańca współczesnego/teatru tańca, jak i bardziej komercyjnych (tj. You Can Dance). Kiedy miał 19

lat, przeprowadził się do Londynu, by rozpocząć naukę w jednej z najbardziej renomowanych uczelni - The Rambert School of Ballet and Contemporary Dance. Po zdobyciu dużego doświadczenia jako tancerz, współpracy z wieloma choreografami oraz występów w wielu teatrach na świecie, Bartek zdecydował się na podążanie własną droga artystyczną - stworzył wiele spektakli, podjął pracę nad różnymi projektami artystycznymi, nie tylko jako choreograf, ale również jako reżyser ruchu.

Obecnie mieszka i pracuje w Polsce i Wielkiej Brytanii. Jako artysta niezależny pracuje również w innych krajach. Jego choreografie wystawiane były m.in. w Polsce, Wielkiej Brytanii, Japonii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Białorusi. Jest choreografem oraz twórcą wielu spektakli, m.in. ‚AH07’ (z premierą w Sadler’s Wells w Londynie, 2014), ‚The Perfect World’ (spektakl solowy, który zdobył pierwszą nagrodę w Solo Dance Contest podczas Gdańskiego Festiwalu Tańca, 2013), ‚Kolory Nadziei’ (z premierą w Sali Kongresowej w Warszawie, 2012), ‚Szkło’ (z premierą w Sali Podlasie w Siedlcach, 2013), ‚Unreachable (z premierą w Sadler’s Wells w Londynie, 2013), ‚Awaiting’ (z premierą w Sony Centre for The Performing Arts w Toronto, 2014).

Tworzył choreografie oraz ruch sceniczny do wielu produkcji filmowych m.in.: kanadyjski serial ‚The Next Step’ realizowany przy współpracy z BBC i Temple Dance Productions; ‚On|Off’ - projekt filmowy realizowany z The Doll - creative agency, na London Fashion Week 2015; ‚Duality’ - multidyscyplinarny film reżyserowany przez Armando Chant, który wyświetlany będzie na wystawach mody i sztuki w Australii, Wielkiej Brytanii i Szwecji; ‚The Event’ - trailer do scenariusza Izabeli Borowskiej i wiele innych, autorskich projektów.

Bartek wierzy, że taniec jest najszczerszym środkiem naszej ekspresji. Poprzez zdobyte doświadczenie choreograficzne, wykształcił swoje własne, unikalne podejście do tańca oraz jego tworzenia. Fascynuje go ludzkie ciało oraz odkrywanie jego nieskończonych możliwości. Nigdy nie boi się nowych wyzwań i często stara się wychodzić poza strefę komfortu zarówno swoją, jak i tancerzy z którymi pracuje. Rzeczą wyróżniającą jego choreografie jest bardzo fizyczny, dynamiczny język ruchu, będący środkiem ekspresji pewnych idei oraz przesłania, które zawsze towarzyszy jego twórczości. Wierzy, że rolą tańca jest dzielenie się z publicznością uczuciami, emocjami, spostrzeżeniami, czymś więcej niż tylko wirtuozerią tancerzy i choreografa i zawsze próbuję zachować odpowiedni balans pomiędzy tymi dwoma aspektami.

__________________
CENNIK
__________________

1 wejście - 50 zł
2 wejścia - 90 zł
3 wejścia - 130 zł
4 wejścia - 160 zł
5 wejść - 200 zł
6 wejść - 240 zł
7 wejść - 280 zł
8 wejść - 280 zł

 lub skreślenie na karnecie

_________________
ZAPISY I DODATKOWE INFORMACJE
_________________

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Każdy kto weźmie udział w całości otrzyma Dyplom z podpisem Bartka