Ważne:

U nas nie sugerujemy się wiekiem – najważniejszy jest poziom zaawansowania

Legenda:

zajęcia oznaczone kolorem niebieskim są zajęciami profesjonalnego szkolenia baletowo -tanecznego kursu dyplomowego oraz dla adeptówWarsaw Ballet Academy - na zajęciach uczymy również dyscypliny i zajęcia są bardziej rygorystyczne (nie każdemu to może pasować). Wszystkie jednakże zajęcia są otwarte dla chętnych

zajęcia oznaczone kolorem różowym są TYLKO dla kobiet

ZAPISY TRWAJĄ – zajęcia nie ruszyły, zbieramy zapisy
Poziom open – dla wszystkich, tych od zera także
Poziom open+ - dla wszystkich z dobrymi podstawami w tańcu klasycznym
Poziom początkujący+ - dla znających podstawy
Poziom średni + - dla znających podstawy i ciut więcej (najlepiej już w pointach)
Poziom zaawansowany+ - dla płynnie poruszających się w technice tańca klasycznego

Dodatkowo:

Masz problem z wyborem lub skomponowaniem grafiku?
Napisz do nas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

TANIEC KLASYCZNY oraz POINTE TECHNIQUE   otwarte dla wszystkich chętnych na danym poziomie
 
PONIEDZIAŁEK

Sala 1 (główna)

10.00 – 11.20 – OTWARTA LEKCJA TAŃCA KLAYCZNEGO - wiek 11+/ poziom open+/ Zuzanna Kidziak
11.30 – 12.30 – POINTY + WARIACJE – wiek 11+/poziom średni+/ Zuzanna Kidziak
15.00 – lekcja indywidualna
16.00 – 17.20 – LEKCJA TAŃCA KLASYCZNEGO (stopy i piruety) - wiek 8+/ poziom open/ Natalia Maria Wojciechowska
17.20 – 18.20 – BALET DLA POCZĄTKUJĄCYCH- wiek 13+ /poziom początkujący - ciut wyżej niż od zera/ Natalia Maria Wojciechowska

 
WTOREK

Sala 1 (główna)


15.00 – lekcja indywidualna
16.00 – 17.20 – LEKCJA TAŃCA KLASYCZNEGO (małe skoki) – wiek 8+/ poziom początkujący+/ Natalia Maria Wojciechowska
20.40 – 21.40 – PRO ARCH + POINTE TECHNIQUE – wiek open/ poziom open/ Hanna Wlaź

ŚRODA 

Sala 1 (główna)

10.00 – 11.20 – OTWARTA LEKCJA TAŃCA KLASYCZNEGO – wiek 11+/poziom open+/Zuzanna Kidziak
17.15 – 18.30 – VAGANOVA BALLET CLASS – wiek 11+/poziom średni+/Zuzanna Kidziak

Sala 2 (fioletowa)

17.30 - 18.30 – PODSTAWY BALETU – wiek 11+/poziom open/ Natalia Maria Wojciechowska

CZWARTEK

Sala 1 (główna)


14.00 – lekcja indywidualna
15.00 - 16.00 - PRE BALLET (balet+rytmika+stretching) – wiek 6+/poziom open/ Natalia Maria Wojciechowska
16.00 – 17.20 – LEKCJA TAŃCA KLASYCZNEGO (pointy) – wiek 8+/ poziom początkujący+/ Natalia Maria Wojciechowska
18.30 – 20.00 – MASTER BALLET CLASS (duże skoki i grand piruety) – wiek 11+/poziom średni+/ Piotr Czubowicz
20.00 – 21.00 – BALET OD ZERA – wiek open/ poziom open/ Piotr Czubowicz

PIĄTEK

Sala 1 (główna)

15.00 – 16.00 – TANIEC KLASYCZNY + REPERTUAR – wiek 8+/poziom początkujący+/ Natalia Maria Wojciechowska
17.00 – 18.20 – LEKCJA TAŃCA KLASYCZNEGO - szkoła włoska Cecchetti – wiek 11+/poziom średni+/ Yo Sakai
18.20 – 19.30 – PRO ARCH + POINTE TECHNIQUE – wiek 7+/poziom open/ Natalia Maria Wojciechowska
19.30 – 20.30 – POINTE TECHNIQUE + WARIACJE – wiek 11+/poziom średni+/Natalia Maria Wojciechowska

SOBOTA

Sala 1 (główna)

11.00 – 12.30 – TECHNIKA TAŃCA KASYCZNEGO – wiek 7+/poziom open+/ Natalia Maria Wojciechowska
14.30 – 16.30 – MASTER BALLET CLASS + PARTNEROWANIE – wiek 11+/poziom zaawnasowany+/ Marek Ludwisiak

 

STRETCHING   otwarte dla wszystkich chętnych
PONIEDZIAŁEK

Sala 1 (główna)

20.30 – 21.45 – EXTENSIO STRETCHING WORKOUT - sznurek - wiek 6+/ poziom open / Magdalena Dębicka

WTOREK

Sala 1 (główna)

19.30 – 20.40 – EXTENSIO STRETCHING WORKOUT - plecy+barki – wiek open/poziom open/ Natalia Maria Wojciechowska

ŚRODA

Sala 1 (główna)

18.30 - 19.30 – HOLISTYCZNY STRETCHING POWIĘZIOWY – wiek open/poziom open/ Natalia Maria Wojciechowska

CZWARTEK

Sala 1 (główna)

17.20 – 18.30 – DOGŁĘBNY STRETCHING NÓG – wiek open/poziom open/ Natalia Maria Wojciechowska

PIĄTEK

Sala fioletowa

17.00 - 18.00 - BENDY BACK - wiek/poziom open/Natalia Maria Wojciechowska

Sala 1 (główna)

20.30 – 21.40 – EXTENSIO STRETCHING WORKOUT - szpagaty – wiek open/poziom open/ Agata Łubieńska

SOBOTA

Sala 1 (główna)

12.30 – 13.30 – EXTREME STRETCHING & CONTORTIONS – wiek open/poziom open+/Natalia Maria Wojciechowska
13.30 - 14.30 – TRENING ROZCIAGAJĄCO-RENGENERACYJNY – wiek 7+/poziom open/ Natalia Maria Wojciechowska

NIEDZIELA

Sala 1 (główna)

11.00 – 12.00 – STRETCHING GIMNASTYCZNY – wiek open/poziom open/Anżelika Murzaliyeva 

 

INNE TECHNIKI TAŃCA  otwarte dla wszystkich chętnych na danym poziomie
PONIEDZIAŁEK

Sala 2 (fioletowa)

19.20 – 20.30 – MODERN JAZZ - wiek 11+ / poziom open+/ Przemek "Jarema" Stokowiec

WTOREK

Sala 1 (główna)

18.20 - 19.30 - NEOKLASYKA - od Balanchine'a do Forsythe'a - wiek 11+/poziom średni/Natalia Maria Wojciechowska

ŚRODA

Sala 1 (główna)

19.30 – 20.30 – TANIEC WSPÓŁCZESNY - od podstaw – wiek 11+/poziom open/Bartek Woszczyński - strat 8 maja
20.20 – 21.30 – VOGUE – wiek 11+/poziom open/ Yevgeniy Jake Glazkov

 

TRENINGI KONDYCYJNE/RZEŹBIĄCE

 otwarte dla wszystkich chętnych na danym poziomie
PONIEDZIAŁEK

Sala 2 (fioletowa)

18.20 – 19.20 – BALLERINA BODY - wiek 13+/ poziom open / Hanna Wlaź

ŚRODA

Sala 2 (fioletowa)

18.30 - 19.30 – BARRE AU SOL – wiek open/poziom open/ Zuzanna Kidziak
19.30 - 20.30 - TOTAL SHAPING WORKOUT - wiek open/poziom open/Zuzanna Kidziak - ZAPISY TRWAJĄ

CZWARTEK

Sala 2 (fioletowa)

18.30 - 19.30 – BALLET LINE – wiek open/poziom open/ Natalia Wojciechowska- wstrzymane

 

 

TRENINGI KONDYCYJNE/WZMACNIAJĄCE
głównie dla przyszłych/zawodowców  
 otwarte dla wszystkich
PONIEDZIAŁEK

Sala 1 (główna)

18.20 - 19.20 - BALETOWY TRENING FUNKCJONLANY - poziom open+/wiek 7+/Natalia Maria Wojciechowska

ŚRODA

Sala 1 (główna)

16.00 – 17.15 – PROGRESSING DANCE TECHNIQUE – wiek 7+/poziom open/Natalia Maria Wojciechowska

 

UMUZYKLANIENIE oraz AKTORSTWO  
PONIEDZIAŁEK

Sala 2 (fioletowa)

17.20 - 18.20 - UMUZYKALNIENIE - wiek 6+/poziom open/ Matylda Gajewska

WTOREK

Sala 1 (główna)

17.20 – 18.20 – EKPRESJA I IMPROWIZACJA W TAŃCU (różne techniki tańca) – wiek 7+/poziom open/ Natalia Maria Wojciechowska

 

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA oraz AKROBATYKA

 
PIĄTEK

Sala 1 (główna)

16.00 – 17.00 – AKROBATYKA -wiek 6+/poziom open/Maciej Czarski

NIEDZIELA

Sala 1 (główna)

12.00 – 13.00 – GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA – wiek open/poziom open/Anżelika Murzaliyeva - wstrzymane

 

 

Zapisy: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.